Digicom.sk


Internetový obchod
RSS
Nákupný košík (0)
Registrácia / Prihlásenie
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katTELEKOMUNIKAČNÁ TECHNIKA
katFOTOTECHNIKA
katVÝPOČTOVÁ TECHNIKA
katSOFTWARE
katSPOTREBNÁ ELEKTRONIKA
katELEKTRONIKA
katBIELA TECHNIKA
katNETWORKING
  katADSL, XDSL
  katROUTERY/FIREWALY
  katSWITCHE/HUBY
  katIP KAMERY
  katIP TELEFÓNIA
  katÍNŠTALAČNÉ NÁRADIE
  katDATOVÉ ROZVÁDZAČE
  katPREPOJOVACIE PANELY/PATCH PANELY
  katŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ
  katKONEKTORY/SPOJKY
  katOPTICKÉ KÁBLE
  katWLAN
  katOSTATNÉ
  katKVM PREPÍNAČE
  katNEWORKING STORAGE
  katMEDIA KONVENTORY/OPTICKÉ KONVENTORY
  katPRINT SERVERY
  katPoE
  katHOME PLUGIN/POWER LINE
  katSIEŤOVÉ KARTY A ADAPTÉRY
katVOĽNÝ ČAS
katDETSKÝ TOVAR
katAUTO-MOTO
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama

MEDIA KONVENTORY/OPTICKÉ KONVENTORY

Zoradiť podľa: Zobraziť:
Zobrazujem 1 až 17 (z 17 produktov)

INTELLINET Ethernet Media Konvertor 10/100 TX - SC Multi mode, 2km

• Data transfer rate: 100 Mbps • One 10/100Base-TX RJ-45 Port, maximum distance 100 m / 300 ft • RJ-45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation • One 100Base-FX Multi-Mode fiber SC duplex port • Fiber distance support: up to 2

EXT: Skladom 1-2 ks
35.94 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

INTELLINET Ethernet Media Konvertor 10/100 TX - ST Multi mode, 2km

Intellinet Network Solutions konvertor médií s rýchlym Ethernetom bol špeciálne navrhnutý tak, aby poskytol sieťovým návrhárom zariadenie pre prechod z na medi založeného Ethernetu na optický Ethernet. Teraz môžete prejsť alebo rozšíriť exi

EXT: Skladom 3+ ks
34.85 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

KELine O-Držiak zvarov 12/24

EXT: Skladom 1-2 ks
5.08 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

KELine O-Patchcable 50/125 OM3, LC-LC Duplex, 30.0m

EXT: Skladom 1-2 ks
30.20 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

EXT: Skladom 3+ ks
8.29 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

KELine O-Patchcable E9/125 SM, SC-SC Duplex, 2.0m.

EXT: Skladom 3+ ks
9.31 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter LC MM OM2 duplex

Solarix Adapter LC MM OM2 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.69 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter LC SM OS1 duplex

Solarix Adapter LC SM OS1 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.84 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter SC MM OM2 duplex

Solarix Adapter SC MM OM2 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.15 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter SC SM OS1 duplex

Solarix Adapter SC SM OS1 duplex

EXT: Skladom 1-2 ks
1.27 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

EXT: Skladom 3+ ks
0.80 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex

Solarix Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex

EXT: Skladom 1-2 ks
6.81 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Patch kabel Solarix 50/125 STpc/STpc MM OM2 2m duplex

Solarix Patch kabel Solarix 50/125 STpc/STpc MM OM2 2m duplex

EXT: Skladom 3+ ks
6.50 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Pigtail 9/125 SCpc SM OS1 1,5m, balenie 12ks - barvy

Solarix Pigtail 9/125 SCpc SM OS1 1,5m, balenie 12ks - barvy

EXT: Skladom 1-2 ks
16.79 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

TP-LINK MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter

TP-Link MC111CS10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter,Full-duplex,Tx:155 0nm, Rx:1310nm, up to 20Km, switching power adapter, chassismountableMC111CSje médiakonvertorurče nýk prevodumédiízoptickéhovedenia1 00BASE-FX nameta

EXT: Skladom 3+ ks
55.96 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex )

TP-Link MC200CM1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountableHlavní znaky:Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3zUmožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/a

EXT: Skladom 1-2 ks
70.76 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

TP-LINK MC220L Gigabitový optický konvertor: 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot, 0,55 km multi-mode/ 10km single-mode

TP-Link MC220L1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountableMC220L je média konvertor určený k prevodu médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a

EXT: Skladom 3+ ks
35.71 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
 
Zobrazujem 1 až 17 (z 17 produktov)
*
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digicom.sk
E-mail servis
eservis@digicom.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digicom.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 18.01.2017.
Reklama
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
Navštívte digicom.sk u ShopMania NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov Mobily Surf.sk <e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Tovar.sk TOPlist topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok