Digicom.sk


Internetový obchod
RSS
Nákupný košík (0)
Registrácia / Prihlásenie
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katKáble, adaptéry a konektory
katZábava
katIMPORTY
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katTELEKOMUNIKAČNÁ TECHNIKA
katFOTOTECHNIKA
katVÝPOČTOVÁ TECHNIKA
katSOFTWARE
katSPOTREBNÁ ELEKTRONIKA
katELEKTRONIKA
katBIELA TECHNIKA
katNETWORKING
  katADSL, XDSL
  katROUTERY/FIREWALY
  katSWITCHE/HUBY
  katIP KAMERY
  katIP TELEFÓNIA
  katÍNŠTALAČNÉ NÁRADIE
  katDATOVÉ ROZVÁDZAČE
  katPREPOJOVACIE PANELY/PATCH PANELY
  katŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ
  katKONEKTORY/SPOJKY
  katOPTICKÉ KÁBLE
  katWLAN
  katOSTATNÉ
  katKVM PREPÍNAČE
  katNEWORKING STORAGE
  katMEDIA KONVENTORY/OPTICKÉ KONVENTORY
  katPRINT SERVERY
  katPoE
  katHOME PLUGIN/POWER LINE
  katSIEŤOVÉ KARTY A ADAPTÉRY
katVOĽNÝ ČAS
katDETSKÝ TOVAR
katAUTO-MOTO
katKEF
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
Nachádzate sa: Titulka / NETWORKING / SWITCHE/HUBY

SWITCHE/HUBY

Zoradiť podľa: Zobraziť:
Zobrazujem 1 až 21 (z 91 produktov) Stránky:  12345 [následujúca>>]

ASUS GX1008B v5 Switch 8x10/100, switch

8-portový 10/100 Mb/s desktopový prepínač s technológiou Green NetworkGreen Network: integrovaná úsporná technológia dokáže znížiť spotrebu energie až o 80 %.Integrovaný VIP LAN port: zaisťuje, aby prenosy s vyššou prioritou prebiehali bez

EXT: Skladom 1-2 ks
12.99 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

ATOP SFP, 100 Mbit/s , 1310 nm , SM, 10 km, Cisco komp

ATOP SFP, 100 Mbit/s , 1310 nm , SM, 10 km, Cisco komp

EXT: Skladom 1-2 ks
17.20 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

EXT: Skladom 1-2 ks
307.61 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX

EXT: Skladom 1-2 ks
311.10 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SF 302-08 8-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks

EXT: Skladom 3+ ks
188.88 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SB SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
24.93 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SB SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch

EXT: Skladom 3+ ks
34.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SF300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks

CISCO SB SF300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit UplinksCisco SF300-24 prepínač vybavený 24 portami 10/100 a štyrmi 10/100/1000 porty, z ktorých dva podporujú mini-GBIC štandard. Poskytuje bezpečnosť a pokročilé sieťové funkcie

EXT: Skladom 1-2 ks
235.53 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SB SG 200-10FP 10-port Gigabit Smart Switch, PoE

EXT: Skladom 1-2 ks
328.81 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SB SG110-24HP 24-Port PoE Gigabit Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
347.94 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SB SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
58.85 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit

EXT: Skladom 1-2 ks
151.43 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SG200-08 8-port Gigabit Smart Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
114.68 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SG200-08P 8-port Gigabit PoE Smart Switch

CISCO SB SG200-08P 8-port Gigabit PoE Smart SwitchGigabitový switch pochádzajúce z Cisco 200 série sieťových prepínačov podnikovej triedy vyznačujúci sa vysokým výkonom bez zbytočných a zložitých prídavných funkcií pre správu, ktoré by rovn

EXT: Skladom 1-2 ks
213.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CISCO SB SG300-28 28-port Gigabit Managed Switch

CISCO SB SG300-28 28-port Gigabit Managed SwitchCisco SF300-28 je switch vybavený 26 portami štandardu 10/100/1000 Mb/s s obrovskou switchovacou kapacitou a dvoma 1GB combo SFP slotmi. Poskytuje bezpečnosť a pokročilé sieťové funkcie potreb

EXT: Skladom 1-2 ks
553.56 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG350-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
432.00 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco SG350-28P 28-port Gigabit POE Managed Switch

EXT: Skladom 1-2 ks
836.95 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Cisco10GBASE-LRM X2 Module

EXT: Skladom 1-2 ks
878.58 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

CiscoCatalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2T/SFP LAN Base

Posledné 2ks za túto cenu!Cisco Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base

EXT: Skladom 1-2 ks
1 534.89 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

D-Link DMC-300SC/E 10/100BaseTX to 100BaseFX SC Multimod med Konvertor

DMC-300SC Fast Ethernet konvertor z 10/100 Mbit TP (RJ-45) na 100 Mbit FX (SC-Duplex) FDX, max. 2 km, včetně napájecího adaptéru "10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter - UTP to Multimode Fiber Media Converter - SC Fiber connect

EXT: Skladom 1-2 ks
77.06 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC 1Gb LX, max. 10km

*** sluzba "Next Business Day" v cene produktu *** LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plne duplexná prevádzka 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výmena počas prevádzky IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlák

EXT: Skladom 1-2 ks
49.11 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 1 až 21 (z 91 produktov) Stránky:  12345 [následujúca>>]
*
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digicom.sk
E-mail servis
eservis@digicom.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digicom.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 21.08.2017.
Reklama
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
Navštívte digicom.sk u ShopMania NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov Mobily Surf.sk <e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Tovar.sk TOPlist topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok