Digicom.sk


Internetový obchod
RSS
Nákupný košík (0)
Registrácia / Prihlásenie
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katIMPORTY
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katTELEKOMUNIKAČNÁ TECHNIKA
katFOTOTECHNIKA
katVÝPOČTOVÁ TECHNIKA
katSOFTWARE
katSPOTREBNÁ ELEKTRONIKA
katELEKTRONIKA
katBIELA TECHNIKA
katNETWORKING
katVOĽNÝ ČAS
katDETSKÝ TOVAR
katAUTO-MOTO
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
Zobraziť: SOLARIX Zoradiť podľa:
Zobrazujem 1 až 21 (z 92 produktov) Stránky:  12345 [následujúca>>]

Solarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 0,5m, šedý, non-snag-proof

Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 0,5m sedy non-snag-proof Kategorie: CAT6A Podporované protokoly [?]: 10GBaseT Barva: šedá Stínění: ano, dvojité SFTP Vodič [?]: AWG 26 Izolace [?]: polyethylen Plášť [?]: LSOH Typ konektorů: RJ45/RJ45

EXT: Skladom 3+ ks
1.96 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 1m, šedý, non-snag-proof

Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1m sedy non-snag-proof Kategorie: CAT6A Podporované protokoly [?]: 10GBaseT Barva: šedá Stínění: ano, dvojité SFTP Vodič [?]: AWG 26 Izolace [?]: polyethylen Plášť [?]: LSOH Typ konektorů: RJ45/RJ45 T

EXT: Skladom 3+ ks
2.27 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 2m, šedý, non-snag-proof

Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m sedy non-snag-proof Kategorie: CAT6A Podporované protokoly [?]: 10GBaseT Barva: šedá Stínění: ano, dvojité SFTP Vodič [?]: AWG 26 Izolace [?]: polyethylen Plášť [?]: LSOH Typ konektorů: RJ45/RJ45 T

EXT: Skladom 3+ ks
2.90 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix 10G patch kábel CAT6A, SFTP, LSOH, 5m, šedý, non-snag-proof

Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m sedy non-snag-proof Kategorie: CAT6A Podporované protokoly [?]: 10GBaseT Barva: šedá Stínění: ano, dvojité SFTP Vodič [?]: AWG 26 Izolace [?]: polyethylen Plášť [?]: LSOH Typ konektorů: RJ45/RJ45 T

EXT: Skladom 1-2 ks
5.28 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter LC MM OM2 duplex

Solarix Adapter LC MM OM2 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.69 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter LC SM OS1 duplex

Solarix Adapter LC SM OS1 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.84 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter SC MM OM2 duplex

Solarix Adapter SC MM OM2 duplex

EXT: Skladom 3+ ks
1.15 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter SC SM OS1 duplex

Solarix Adapter SC SM OS1 duplex

EXT: Skladom 1-2 ks
1.27 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

EXT: Skladom 3+ ks
0.80 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Cvakacie kliešte, oranžové HT-222

Solarix stipacie klieste

EXT: Skladom 1-2 ks
4.59 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix FTP, Cat5E, 4 páry, drôt, LSOH, box 305m

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP LSOH 305m/box •Kategorie: CAT5E •Podporované protokolyl [?] : 1000BaseT •Stínění: fólie kolem všech 4 párů •Šířka pásma [?] : 100 MHz •Vodič [?] : měděný drát AWG 24 •Izolace [?] : polyethylen 1, 0

EXT: Skladom 1-2 ks
91.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP LSOH 500m/cievka

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP LSOH 500m/cievka

EXT: Skladom 1-2 ks
150.50 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP PE vonkajs. samonosny 305m/cievka

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP PE vonkajs. samonosny 305m/cievka Kategorie: CAT5E Podporované protokoly [?] : 1000BaseT Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 100 MHz Vodič [?] : měděný drát AWG 24 Izolace [?] : pol

EXT: Skladom 3+ ks
109.65 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP PVC 305m/box

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E FTP PVC 305m/box

EXT: Skladom 3+ ks
83.54 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E UTP PVC 305m/box

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT5E UTP PVC 305m/box

EXT: Skladom 3+ ks
61.35 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT6A STP LSOH 500m/cievka

Solarix Instalacn. kabel Solarix CAT6A STP LSOH 500m/cievka Kategorie: CAT6A Podporované protokoly: 10GBaseT Stínění: fólie kolem každého páru Šířka pásma: 500 MHz Vodič: měděný drát AWG 23 Izolace: polyethylen 1, 34 mm Plášť: LSOH Barva: š

EXT: Skladom 1-2 ks
221.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Kabel lanko Solarix CAT5E FTP PVC sedy 305m/box

Solarix Kabel licna Solarix CAT5E FTP PVC sedy 305m/box

EXT: Skladom 3+ ks
91.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Kabel lanko Solarix CAT5E UTP PVC sedy 305m/box

Solarix Kabel licna Solarix CAT5E UTP PVC sedy 305m/box, lanko

EXT: Skladom 3+ ks
73.97 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Konektor RJ11 CAT3 UTP 6p4c netieneny neskladany na lanko / 100 ks

Solarix Konektor RJ11 CAT3 UTP 6p4c netieneny neskladany na lankoNestíněný konektor RJ 11 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p4c. Pro vodič licna a plochý kabel. Konektory Solarix typu RJ11 jsou spolehlivé komponenty, které jsou kon

EXT: Skladom 3+ ks
4.28 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c tieneny neskladany na lanko / 100 ks

Solarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c tieneny neskladany na lankoStíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky. Konektory Solarix typu RJ45 jsou sp

EXT: Skladom 3+ ks
22.82 €  s DPH  
zobrazí detail produktu

Solarix Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c netieneny neskladany na lanko / 100 ks

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky. Konektory Solarix typu RJ45 jsou spolehlivé komponenty, které jsou konstrukčně uzpůsobeny tak, aby bylo zajištěno bezchybné spojení mezi kontakty konektoru a měděnými

EXT: Skladom 1-2 ks
11.41 €  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 1 až 21 (z 92 produktov) Stránky:  12345 [následujúca>>]
*
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digicom.sk
E-mail servis
eservis@digicom.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digicom.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 20.01.2017.
Reklama
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
Navštívte digicom.sk u ShopMania NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov Mobily Surf.sk <e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Tovar.sk TOPlist topshopping - elektro eshopy
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok